Müşteri memnuniyeti ilkesinden ayrılmadan, müşterilerimize “farkı yaşatarak” 22 yıldır sizin için çalışmaya ve büyümeye devam ediyoruz. 2002 yılında Bursa ilinde kurulan Egeteknik Endüstriyel Çözüm Merkezi, oluşturduğu yenilikler ile sektör içerisinde yükselmeye başlamış ve sektörün belirleyicisi konumuna gelmiştir. Her gün gelişen bünyesi ve yükselen grafiğiyle bugün Bursa ilinin en etkin hırdavat - cıvata dağıtım ve pazarlama şirketi olan Egeteknik, malzeme tedariğinin yanı sıra konusunda uzman çalışan personelleriyle de çözümün merkezi olmuştur. Verdiğimiz taahhütlerin zamanında gerçekleştirilmesi ve malzeme kalitesine verdiğimiz önem, çeşitli sektörlerden saygın şirketleri firmamızın müşteri portföyüne eklenmesini sağlamıştır.

Endüstriyel alanda ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Egeteknik Endüstriyel Çözüm Merkezi, kurumsallaşma yolunda da büyük adımlar atarak kendi bünyesi içerisinde almış olduğu kararla yeni bir yapılanmaya geçmesiyle iş güvenliği ve ekipmanları satışında Egeprosafe markasını oluşturmuştur.

Egeprosafe markası ile iş güvenliği ve iş sağlığı ürünlerine yönelik hem yurt içi hem de yurt dışı tedariğiyle müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. İş güvenliği ayakkabıları, eldivenleri, kulak tıkaçları, baretler, solüsyonlar ve daha fazlasını Egeprosafe'de bulabilirsiniz.